NEW | Fotoworkshop Wadden ‘Say Wad?!’ | COMING 2024

NEW | Fotoworkshop Wadden ‘Say Wad?!’ | COMING 2024

Op voorraad

De Waddeneilanden zijn superfotogeniek! En jij kunt nu mee naar Ameland en alles leren over natuurfotografie tijdens deze Weekend Fotoworkshop Wadden ‘Say Wad?!’. We ontdekken Het Oerd, een natuurgebied dat op de oostelijke punt van het eiland ligt en bestaat uit een landschap van oude hoge duinen en vochtige duinvalleien. We ontdekken Ameland per fiets en te voet, als we geluk hebben spotten we misschien nog wel een paar zeehonden! Ook gaan we wadlopen, een hele toffe ervaring. Alle dagen krijg je les in het maken van de perfecte foto en word je uitgedaagd je fotografiegrenzen te verleggen. Ga je mee?

Deze Rocky Roads workshop is inclusief verblijf, ontbijt & lunch, fietshuur en activiteiten.

DEZE FOTOWORKSHOP GAAT DOOR MET MINIMAAL 4 DEELNEEMSTERS.

Beschrijving

Een van de fijnste plekken om het gevoel te hebben dat je écht op vakantie bent in eigen land, is het Waddengebied en haar Waddeneilanden. Zo ook op Ameland, waar je prachtige natuur zult vinden. Naast dat je tijdens deze Weekend Fotoworkshop Wadden ‘Say Wad?!’ leert hoe je die natuur het allermooiste vastlegt, fietsen we het eiland over, gaan we zeehonden spotten en als afsluiter gaan we wadlopen in Friesland. Ameland is een feestje voor fotografen!

  • Laat je meenemen naar het mooie Ameland door Sabrina, natuurfotograaf en fotografiedocent, te voet en per fiets
  • Ga de natuur in, voor veel mensen dé reden om naar een waddeneiland te gaan. Gegarandeerd dat jij thuiskomt met talloze mooie foto’s!
  • Krijg tijdens deze Weekend Fotoworkshop Wadden ‘Say Wad?!’ praktische tips, zowel technisch als creatief, die je ook thuis heel makkelijk kunt inzetten in jouw fotografie
  • We starten ons weekend op Ameland. Nadat we gesetteld zijn zullen we Ameland per fiets en te voet verkennen. We slapen in een superfijn hotel, op één van de mooiste plekjes van Ameland, op nog geen 100 meter van het Noordzeestrand
  • Strandhotel Buren aan Zee is perfect gelegen om Ameland te gaan ontdekken, je bent omgeven door de prachtige natuur en de dorpen Nes en Buren liggen op korte afstand van het hotel. Hier vindt je veel leuke winkels, gezellige terrasjes en restaurants
  • Fotografeer natuurgebied ‘t Oerd, een indrukwekkende natuurgebied waar duizenden vogels zwerven . Met uitzicht op de prachtige kust, duinen en de zee kom je hier echt even helemaal tot rust
  • Bewonder de vuurtoren, één van de bekendste plekken van Ameland
  • De laatste dag van dit fotoweekend gaan we iets heel bijzonders doen… wadlopen! Onder leiding van gids Rense maak je kennis met de unieke natuur van het waddengebied, geniet je van het vergezicht en beleef je de de stilte… Met camera in de hand natuurlijk! Met een beetje geluk spotten we zeehonden
  • Extra bijzonder… we gaan wadlopen in de avond! We starten om 18u45, de zon staat steeds lager, dus onze foto’s zullen nóg mooier worden! (Einde wadlopen rond 21u30)
  • Elke dag van de workshop krijg je een stuk fototheorie. Dankzij de praktische en laagdrempelige fotografietips leer je hoe je het allerbeste uit jouw natuurfotografie kunt halen
  • Krijg tijdens deze women-only fotoworkshop gerichte fotografie-opdrachten waarmee je direct aan de slag gaat
  • De gemaakte foto’s worden voorzien van feedback door Sabrina
  • 3-daagse Fotoworkshop Wadden, inclusief 2 nachten accommodatie (gedeelde kamers), ontbijt & lunch, fietshuur, excursie wadlopen, natuurwandelingen en fotografiebegeleiding. (Exclusief vervoer van/naar Ameland)
  • Technische voorkennis over jouw camera is niet noodzakelijk voor deze Fotoworkshop Wadden ‘Say Wad?!’

*Eventuele wijzigingen in het programma zijn voorbehouden.

Wadlopen
We zullen dit weekend wadlopen. Deze tocht wordt gelopen boven de kust van Friesland, in de nabijheid van de plaats Ternaard. Er wordt gelopen op een rustig stuk wad, waar zelden andere wadlopers komen. Hierdoor kunnen we genieten van de rust en de ruimte. Het grootste gedeelte van de tocht gaat over een zandige bodem. Zorg dus dat je kleding en schoenen bij je hebt die geschikt zijn voor een dergelijke tocht. Ook een waterdichte tas is handig om je camera droog te houden. Tijdens een wadlooptocht ben je sterk afhankelijk van het weer en het getij. Mocht het weer het niet toe laten om te gaan wadlopen zullen we een natuurwandeling in de omgeving maken. Onze wandeling is onder leiding van Rense van Slooten, een gids die geboren en getogen is in Friesland en tientallen jaren ervaring in het begeleiden van wadlooptochten heeft.

Liever een dag de stad in met ons? Ga mee op onze ‘Coffee & Canals’ fotoworkshop en ontdek Amsterdam op haar mooist! Toch wat langer op reis met Rocky Roads? Check dan al onze all-female fotoreizen.

Inclusief

Deze reis is inclusief

  • Fotobegeleiding o.l.v. docent en fotograaf Sabrina Gaudio
  • 2 overnachtingen in hotel op Ameland (gedeelde kamers)
  • Maaltijden:
    – 2x ontbijt
    – 2x lunch
  • Natuurwandelingen en fietstocht
  • Wadlopen bij Holwerd
  • Gebruik van fietsen (Er geldt een toeslag voor het gebruik van elektrische fietsen, +15 euro voor alle dagen)
  • Lesmateriaal

Exclusief

Deze reis is exclusief

  • Eventuele persoonlijke uitgaven
  • Vervoer van en naar Holwerd
  • Overtocht per boot naar Ameland. Die boek je hier
  • Diners
  • Fotogear

Deelnemers

Aantal deelnemers

Maximaal 8 vrouwen

Ga naar de bovenkant